KURUMSAL

Memnuniyet Merkezi

Memnuniyet Merkezi

Dr HE Klinik olarak verdiğimiz sağlık hizmetlerinin kalitesini, bugüne kadar hayatlarına dokunduğumuz değerli hastalarımızın memnuniyetleriyle ölçümleriz. Kurulduğumuz günden bu yana benimsediğimiz hasta odaklı yaklaşım, tüm servis aşamalarımızın en önemli kısmını oluşturmaktadır.

 

Sağlık tedaviniz için bize güvenmenizle başlayan ve ardından iyileşmenizle devam eden tüm süreçlerdeki en önemli amacımız, memnuniyetinizi üst düzeyde tutmaktır. Bu misyonla hasta temsilcilerimizden koordinatörlerimize, sağlık profesyonellerimizden idari ekimize kadar organize bir şekilde çalıştığımızı siz değerli hastalarımıza bildirmek isteriz.

 

Memnuniyet merkezimiz de sizlerden gelen her türlü görüş, öneri ve şikayetleri çözüme kavuşturmak amacıyla oluşturduğumuz bir departmandır.

 

Dr. HE Klinik ile alakalı her türlü öneri, düşünce ve eleştirinizi, Şikayet Öneri & Görüş sayfamız aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

DR HE KLİNİK OLARAK,

Sağlıklı bir yaşam için her zaman yanınızdayız.

Uluslararası alanda deneyimli ve uzman kadromuz, size özel tanı ve tedavi hizmetleriyle ihtiyacınız olan her tedavide sizlerle.

Hasta Yorumları

Ortalama Oran

4.7

4.5/5
234 reviews on Google >