HASTA REHBERİ

Tedavi Sonrası Destek

Tedavi Sonrası Destek

Hasta odaklı yaklaşımı sunduğu tedavi hizmetlerinde ana ilke olarak benimseyen Dr HE Klinik olarak, hayatlarına dokunduğumuz hastaların her zaman yanlarındayız. Çünkü bizim için asıl önemli olan, hastalarımızın geçirdikleri operasyon sonrası yaşamlarını nasıl sürdüreceğidir.

 

Bu amaçla dünyanın neresinde olursa olsun tüm hastalarımızla iletişimde kalmaya her zaman özen göstermekteyiz. Tedavi öncesinde çevrimiçi konsültasyonlarla başlayan iletişim sürecimiz, operasyon sonrasında ise kişiye özel olarak açılan çevrimiçi iletişim kanallarıyla etkili bir şekilde devam etmektedir.


Hastalarımız operasyonları sonrası süreçte akıllarına takılan çeşitli soruları, kendisine özel olarak oluşturduğumuz ve içerisinde doktorlarının ve hasta danışmanlarının olduğu çevrimiçi iletişim kanalıyla bizlere anlık olarak iletmektedirler. Geçirdikleri tedavi sonrası kendilerinden istenen çeşitli tahlil ya da kontrollerin sonuçlarını da hastalarımız yine aynı şekilde 7/24 sağlık profesyonellerimize ulaştırabilmektedirler.

 

Tedaviniz sona erebilir ancak yeni bir hayat için çıktığınız bu yolda sizlere yardımcı olmak için her zaman burada olacağız.

DR HE KLİNİK OLARAK,

Sağlıklı bir yaşam için her zaman yanınızdayız.

Uluslararası alanda deneyimli ve uzman kadromuz, size özel tanı ve tedavi hizmetleriyle ihtiyacınız olan her tedavide sizlerle.

Hasta Yorumları

Ortalama Oran

4.7

4.5/5
234 reviews on Google >

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Tüm sorularınız için Dr. HE Destek Hatlarından 7/24 bize ulaşabilirsiniz.