Dr. HE Klinik

Sağlıklı bir gelecek yaratmak için buradayız.

Dr. HE Klinik Hakkında

Hizmet verdiğimiz tüm tıbbi branşlarda sahip olduğumuz bilgi ve birikim ile uluslararası alanda birçok hastanın hayatına dokunuyoruz.

Dr. HE Klinik; alanında deneyimli ve uzman kadrosu, hasta odaklı yaklaşımı ve uluslararası sağlık hizmetlerinde bir dünya markası olma vizyonu ile 2020 yılında hizmet vermeye başlamıştır.


2016 yılından bu yana halihazırda ‘Dr. HE Obezite Kliniği’ adıyla obezite ve metabolik cerrahisi alanında dünyanın her yerinden gelen insanlara hizmet veren bu yapı, daha fazla insana kaliteli sağlık hizmeti sağlamak amacıyla hizmet verdiği sağlık branşlarını genişletme kararı almıştır.


Dr HE Klinik; uluslararası alanda Genel cerrahi, Diş Hekimliği, Plastik ve Estetik Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum gibi tıbbi branşlarda hizmet vermektedir.

Doktorlarımız

Genel Cerrahi Uzmanı
Genel Cerrahi Uzmanı
Genel Cerrahi Uzmanı
Diş Hekimi
Kadın Hastalıkları Uzmanı
Genel Cerrahi Uzmanı
Genel Cerrahi Uzmanı
Genel Cerrahi Uzmanı
Kadın Hastalıkları Uzmanı
Diş Hekimi

Uluslararası sağlık hizmetleri kapsamında hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç duyacağı tüm gereksinimleri karşılamak için çalışan profesyonel bir ekibe sahibiz.

Doktorlarımızdan sağlık personellerimize kadar bu alanda onlarca yıllık tecrübeye sahip tüm ekibimizle, sağlıklı bir yaşama olan yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız.


Tanı ve tedavi süreçlerinde sağladığımız yüksek teknolojik standartlar ile sizlere en iyi sağlık hizmetini sunabilmek için hem kendimizi hem de altyapımızı günün şartlarına uygun hale getiriyoruz.


Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, kişiselleştirilmiş bir deneyim ile sizlerle paylaşıyoruz. Böylece tüm hastalarımız için sunduğumuz kalite odaklı tedavi ve bakım süreçlerimiz ile sizleri, tedavi sürecinizin her anında iyi hissettirmeye çalışıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Tüm sorularınız için Dr. HE Destek Hatlarından 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

KALİTE BELGELERİMİZ