COVID-19 Önlemleri

Covid - 19 Önlemleri

Dr HE Klinik’te sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerini, dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisine karşı aldığımız etkili önlemler ile vermekteyiz. Amacımız, siz değerli misafirlerimizin hastanemizde geçirdiği süreyi güvence altına almaktır.
 
Siz değerli misafirlerimiz için aldığımız önlemler
 
  • Misafirlerimizin hastaneye girişlerinde sıcaklık ölçüm testleri yapılmakta, girişin ardından dezenfektan ve maske takviyeleri sağlanmaktadır.
  • Misafirlerimizin ihtiyaçlarının hızlıca sağlanabilmesi için hastaneye giriş yapılmasından itibaren ilgili hasta koordinatörümüz misafirlerimize gerekli desteği vermektedir.
  • Geçireceğiniz operasyon öncesinde zorunlu PCR ve akciğer tomografisi testleri yapmaktayız. Bu testlerin sonucu çıkana kadar hastanemizde müşahede altında olacaksınız. Testleriniz negatif çıktığı takdirde tedaviniz için gerekli süreçleri tamamlayacağız. Testlerinizin sonucunun pozitif olması durumunda ise gecikmeden Koronavirüs tedavinize başlayacağız.

 

Hastanemizde aldığımız önlemler

 

  • Tüm doktorlarımız ve sağlık personellerimiz, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın aşılama takvimi uyarınca aşılanmıştır.
  • Sizlere tedaviniz boyunca eşlik edecek olan sağlık çalışanlarımız, Koronavirüs ile mücadele kapsamında çeşitli eğitimlerden geçerek salgına karşı uyulması gereken kurallar konusunda bilgilendirilmiştir.
  • Hastanemizin tüm katları ve bölümleri gün içerisinde sıklıkla dezenfekte edilmektedir. Ayrıca hastanemizin ortak kullanım alanları da el dezenfektanlarıyla donatılmıştır.
  • Hastanemizdeki havalandırma sistemi yüksek teknoloji ile donatılmış olup soluduğunuz havanın size tekrar dönmesini engelleyen %100 Temiz Hava sistemi ile çalışmaktadır.
  • Tedaviniz için hastanemizde bulunacağınız süre boyunca hem sizlerin hem de hastane ekibimizin sağlığı için hastanemizdeki toplam refakatçi sayısı bir (1) olarak belirlenmiştir.
  • Hastanemizin tüm bölgeleri(bekleme alanları, asansörler, kafeterya, hastane giriş ve çıkışlar) kalabalık insan gruplarının oluşmasını engellemek adına sosyal mesafe kavramına uygun olarak yeniden düzenlenmiştir.

Kalite Belgelerimiz

discon-1-150x150
realself-top-doctor-hi-res-min-min-150x150
By-whatClinic-min-150x150
pubmed-150x150
discovn-1-150x150

Hasta Yorumları

Ortalama Oran

4.7

4.5/5
234 reviews on Google >