Corporate

COVID-19 Vorsichtsmaßnahmen

COVID-19 Vorsichtsmaßnahmen

Als Dr. HE Klinik bieten wir allen Gesundheitsdiensten, die wir Ihnen anbieten, wirksame Maßnahmen gegen die COVID-19-Pandemie, die die Welt betrifft. Unser Ziel ist es, die Zeit zu sichern, die unsere geschätzten Gäste in unserem Krankenhaus verbringen.
 
 
Die Maßnahmen, die wir für Sie ergreifen
 
  • Temperaturmessungstests werden durchgeführt, während unsere Gäste das Krankenhaus betreten. Desinfektionsmittel und Maskenzusätze werden nach der Aufnahme bereitgestellt.
  • Um den Bedürfnissen schnell gerecht zu werden, bietet unser Patientenkoordinator unseren Gästen ab dem Eingang zum Krankenhaus die notwendige Unterstützung.
  • Wir führen vor der durchzuführenden Operation obligatorische PCR- und Lungentomographietests durch. Sie werden in unserem Krankenhaus beobachtet, bis die Testergebnisse eintreffen. Wenn Ihre Tests negativ sind, führen wir die für Ihre Behandlung erforderlichen Prozesse durch. Wenn die Ergebnisse Ihrer Tests positiv sind, beginnen wir unverzüglich mit Ihrer Korona Virus-Behandlung.
 

Hastanemizde aldığımız önlemler

  • Tüm doktorlarımız ve sağlık personellerimiz, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın aşılama takvimi uyarınca aşılanmıştır.
  • Sizlere tedaviniz boyunca eşlik edecek olan sağlık çalışanlarımız, Koronavirüs ile mücadele kapsamında çeşitli eğitimlerden geçerek salgına karşı uyulması gereken kurallar konusunda bilgilendirilmiştir.
  • Hastanemizin tüm katları ve bölümleri gün içerisinde sıklıkla dezenfekte edilmektedir. Ayrıca hastanemizin ortak kullanım alanları da el dezenfektanlarıyla donatılmıştır.
  • Hastanemizdeki havalandırma sistemi yüksek teknoloji ile donatılmış olup soluduğunuz havanın size tekrar dönmesini engelleyen %100 Temiz Hava sistemi ile çalışmaktadır.
  • Tedaviniz için hastanemizde bulunacağınız süre boyunca hem sizlerin hem de hastane ekibimizin sağlığı için hastanemizdeki toplam refakatçi sayısı bir (1) olarak belirlenmiştir.
  • Hastanemizin tüm bölgeleri(bekleme alanları, asansörler, kafeterya, hastane giriş ve çıkışlar) kalabalık insan gruplarının oluşmasını engellemek adına sosyal mesafe kavramına uygun olarak yeniden düzenlenmiştir.

Qualitätszertifikate

discon-1-150x150
realself-top-doctor-hi-res-min-min-150x150
By-whatClinic-min-150x150
pubmed-150x150
discovn-1-150x150

Patient Kommentare

Durchschnittsrate

4.7

4.5/5
234 reviews on Google >