Dr HE Klinik

Sağlıkta mükemmelliyetçilik bizim uzmanlık alanımız

Tedavi Hakkında Detaylı Bilgi Al

adim-adim3

Web sitemiz ve sosyal medya adreslerimiz üzerinden ilgilendiğiniz tedavi yöntemi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

 

Tedavi hizmetlerinin tanıtımı, sıkça sorulan soruların cevapları, hastalarımızın ilgilendiğiniz tedaviler hakkındaki izlenimleri ve ilgili doktorlarla alakalı detaylı bilgiler, hem web sitemiz hem de sosyal medya adreslerimizde sizler için hazırlanmış durumdadır.

Size özel tedavi planı

adim-adim1

Bize ulaşma isteğinizi belirttikten sonra dilinizi bilen bir Dr HE Klinik hasta danışmanı, size en kısa sürede ulaşacaktır.

 

Bu süreçte hasta danışmanımız, ilgilendiğiniz tedavi hakkında size detaylı bilgiler verecek ve sorularınızı içtenlikle cevaplayacaktır. Size uygun tedaviye karar verildikten sonra ise hasta danışmanımız sizin ayrıntılı sağlık geçmişinizi öğrenecek ve sizden tedavinin gerçekleşeceği alandan çeşitli fotoğraflar göndermenizi isteyecektir. Size uygun tedavi planını oluşturulduktan sonra da istediğiniz takdirde tedavinizi gerçekleştirecek Dr HE Klinik doktorlarıyla online bir görüşme de gerçekleştirebileceksiniz.

Rezervasyonunuzu oluşturun

adim-adim

Size uygun tedaviyi ve tedavi planınızı onayladıktan sonra artık operasyonunuz için gün ve saat belirleyebilirsiniz.


Bu süreçte Dr HE Klinik ekibinin hasta danışmanları, hem sizin hem de doktorunuz için en uygun tarihi ayarlamanızda size yardımcı olacaklardır. Uçak biletinizi ya da geliş tarihinizi belirten belgeyi danışmanlarımıza gönderdikten sonra araç transferiniz, otel rezervasyonlarınız danışmanlarımız tarafından ayarlanacaktır.

Tedaviniz için İstanbul’a vardığınızda transfer görevlimiz sizi havaalanında ya da belirttiğiniz bir yerde karşılayacak ve tedavi planınızdaki süreçlere göre sizi anlaşmalı otelimize ya da hastanemize bırakacaktır.

Uzman doktorlarla tedavinizi gerçekleştirin

doktorlarla-tedavi

Tedaviniz için artık saatleri sayacağınız bu süreçte operasyonunuz öncesi bazı sağlık testlerinden geçeceksiniz. 

 

Test sonuçları incelendikten sonra doktorlarınız sizinle yüz yüze görüşüp tedaviniz hakkında gerekli bilgilendirmelerde bulunacaklar ve sorularınızı cevaplayacaklardır.

Konsültasyonun ardından operasyonunuz, ilgili doktorunuz tarafından gerçekleştirilecektir. Geçirdiğiniz tedavi türüne bağlı olarak belirli bir süreyi hastanede veya klinikte gözetim altında geçireceksiniz.

Son kontrollerinizden geçin

adim-adim2

Operasyonunuz sonrası iyileşme sürecinizi tamamladıktan sonra doktorunuz, sizi ülkenize dönmeden önce son bir kez daha kontrol edecek. 

 

Gerçekleştirilen son kontrollerinizin ardından doktorunuz, tedaviniz sonrası uymanız gereken bazı kurallardan size bahsedecektir. Ülkenize döndükten sonra aklınıza takılan çeşitli sorular için Dr HE Klinik doktorlarına ve hasta danışmanlarınıza 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim kanalları sizler için oluşturulacaktır.

Yeni bir siz ile evinize dönün!

adim-adim4

İstanbul’dan ayrılış gününüzde transfer ekibimiz sizi otelinizden alacak ve havaalanına ya da gitmek istediğiniz yere bırakacaktır. 

 

Siz de hep hayal ettiğiniz bir görünüm ile evinize dönmeye hazır olacaksınız!

KALİTE BELGELERİMİZ